Shpërndaje pronën

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Print
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Apartament 2+1

Apartament 2+1+2 në shitje, në një Rezidencë të re, tepër cilësore, me vendodhje e cila është vetëm 6 minuta larg qendrës së qytetit, në Rrugën “Besim Imami”, pas Kishës Ortodokse në Rrugën e Kavajës. Apartamenti është për dashamirësit e verandave, pasi ju ofron nje verandë prej 162.6 metër katrorë. Me pamje fantastike 360 gradë të qytetit. Planimetria brënda ka dy dhoma gjumi të bollshme, plot dritë. Salloni me kuzhinën është I bollshëm me 4 vetrata të medha xhami të cilat kanë akses në verandë. Disponon dy tualete ku njëri është me ajrosje natyrale.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Besim Imami"
Numri i Apartamentit: 42
Kati: 9
Sipërfaqe neto: 91.9 m²
Sipërfaqe Verande: 162.6 m²
Sipërfaqe totale: 285.6 m²
Orientimi: Veri - Lindje - Perëndim
Dhoma: 2
Tualete: 1
Faza e ndërtimit: Gusht 2022
Hipotekë: Në Ndërtim

Kontakto Agjentin e shitjeve

Gardenia dhe hapësira përreth

Vendndodhje në një nga zonat më elitare të Tiranës, mes Rrugës së Kavajës dhe Myslym Shyrit, vetëm 6 minuta nga qendra e qytetit. Ofron zona të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta,shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme, destinacione argetimi.

Prona të ngjashme

Apartament 2+1

Kati: 7
Sipërfaqe: 116.3 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 2+1

Kati: 9
Sipërfaqe: 285.6 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 2+1

Kati: 7
Sipërfaqe: 144.6 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 2+1

Kati: 6
Sipërfaqe: 101.4 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 2+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 108.1 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto