Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Apartament 3+1

Apartament elegant me 3 dhoma gjumi dhe me verandë spacioze. Një nga kullat rezidenciale më spektakolare, moderne ka lulëzuar në zemër të Tiranës, në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ka planimetri shumë të organizuar me 3 dhoma gjumi + 1 sallon ndenje bashkë me kuzhinë, me dy tualete dhe ku amienti i gatimit është I ndarë nga ambienti I ndenjes. Vetrat e mëdha që shkojnë deri në dysheme dhe të lidhin me verandën, të krijojnë ndjesinë e një hapsire të madhe dhe plot dritë. Në 140.8 m², te optimizuar më së miri shpaloset një kulture jetese me cilësi të lartë dhe klas. Veranda përreth të ofron një pamje të qetë në anën e Ambasadës së Kosovës.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Numri i Apartamentit: 1/4
Kati: 1
Sipërfaqe neto: 119.3 m²
Sipërfaqe Verande: 23 m²
Sipërfaqe totale: 140.8 m²
Orientimi: Jug
Dhoma: 3
Tualete: 2
Faza e ndërtimit: Përfunduar
Hipotekë: Po
Çmimi: 380.750 €

Kontakto Agjentin e shitjeve

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.

Prona të ngjashme

Apartament 3+1

Kati: 6
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 9
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 173.6 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 140.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto