Minimalizëm i rafinuar në harmoni të përsosur me stilin e ndërtesës. Ky apartament i dizajnuar ne menyre inteligjente me 2 dhoma, është në harmoni me kohën dhe ofron një mundësi investimi tërheqëse, afatgjatë. Ideale për familje me fëmijë, pasi ballkoni është ne formë lozhe. Falë dritës në apartament dhomat te krijojne ndjesine e nje hapësire edhe më të madhe. Zona e gjumit eshte teresisht e ndarë nga zona e ndenjes. Ballkoni i apartamentit gjithashtu ofron një komoditet shtesë të rehatisë në shtëpi, ndërsa kuzhina premium dhe banja me shume hapësirë, e shndërrojnë këtë njësi një apartament komod. Funksional dhe fleksibël në një vend të shkëlqyeshëm – pa kompromis në komoditetin e jetesës.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Bulevardi Zogu I Pare

Tipi

2+1

Kati

3

Sipërfaqe neto

84.5 m²

Sipërfaqe totale

101.4 m²

Dhoma

2

Tualete

2

Ballkone

1

Orjentimi

Lindje

Faza e ndërtimit

Tetor 2020

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

182 500 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Mozart dhe hapësira përreth

Bulevardi Zogu I Parë, është një bulevard kryesor I qytetit të Tiranës, ku emrin “Zogu I Parë” e ka marrë nga mbreti Zogi I Parë , I cili drejtoi vendin në vitet 1925 -1939 . Bulevardi shkon në një drejtim verior nga Sheshi Skënderbej, drejt Bulevardit të Ri, të përfunduar së fundmi.Në jug të sheshit rruga takohet me Bulevardin Dëshmorë e Kombit. Në këtë Bulevard janë te akomoduara , Bankat më prestigjoze të Shqipërisë, Universiteti I Shkencave të Natyrës, Materniteti “Mbretëresha Geraldinë” , dhe cdo facilitet tjetër që duhet për të jetuar një jetë të qetë dhe komode.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr