Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Apartament 2+1

Ky apartament me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhinë, në katin e pare banim, ka shumë pika të forta, ku njëra prej të cilave është veranda me pamje nga oborri i brendshëm i qetë. Veranda lidhet me zonën e ndenjes dhe me njërën nga dhomat e fjetjes, nga e cila krijohet një ambientet tërheqëse dhe plot dritë. Apartamenti gjithashtu përmban dy dhoma gjumi të rehatshme, dy tualete me hapësirë, ku njëri është pjesë e dhomës martesore. Vendndodhja qëndrore në ish-Bllok ju fton të eksploroni të gjithë kryeqytetin.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Numri i Apartamentit: 1/5
Kati: 1
Sipërfaqe neto: 91.6 m²
Sipërfaqe Verande: 35.4 m²
Sipërfaqe totale: 108.1 m²
Orientimi: Jug - Perëndim
Dhoma: 2
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Përfunduar
Hipotekë: Dhjetor 2021
Çmimi: 314.500 €

Kontakto Agjentin e shitjeve

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.

Prona të ngjashme

Apartament 2+1

Kati: 7
Sipërfaqe: 118.8 m²
Adresa: Rruga “Tefta Tashko Koco”

Apartament 2+1

Kati: 4
Sipërfaqe: 118.9 m²
Adresa: Rruga “Tefta Tashko Koco”

Apartament 2+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 108.1 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto