Personat që zotërojnë një apartment të ndodhur në një nga zonat më të gjelbërta dhe më të qeta të Tiranes, priren ta mbajnë atë. Ky apartament me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhinë, ndodhet në katin e shtatë dhe ofron një mundësi të rrallë investimi. Apartamenti ka verandë e cila të ofron pamje 360 gradë të qytetit. Lagja në të cilën ndodhet, pranë Parkut Kombëtar të Tiranës, ju fton të bëni një shëtitje, sidomos për dashamirësit e kafshëve. Ndërtesa ka fasadë të ventiluar nga e cila përftohen ventilim constant I godinës, hidroizolim, termoizolim. Me pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat, me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Ka të instaluar fazën e pare të sistemit multisplit. Orientimi apartamenit është Veri Perëndim dhe Jug Perëndim.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga e Elbasanit

Tipi

2+1

Kati

7

Sipërfaqe neto

72.82 m²

Sipërfaqe totale

83.74 m²

Dhoma

2

Tualete

2

Ballkone

1

Orjentimi

Veri - Perëndim , Jug- Perëndim

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Po

Çmimi

249 014 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Amora dhe hapësira përreth

Amora është më shumë se një godinë. E vendosur në zonën më të gjelbëruar të qytetit pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial të Tiranës. Eshtë e vështirë të gjendet një godinë e tillë e cila të ofron kaq shumë gjelbërim dhe njëkohesiht lehtësisht e aksesueshme dhe shumë pranë qendrës se Tiranës! Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore. Po ashtu përgjatë rrugës ku Amora ndodhet ka disa Ambasada si psh ajo Amerikane dhe Zvicerane. Në krahun e djathtë ndodhet zyra e postes, Liceu Artistik dhe Shkolla e Mesme e Gjuhëve të huaja. Përballe ndodhen godinat e Universitetit “Filologjik “dhe “Ekonomik”.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr