Apartamenti juaj ideal.I optimizuar më së miri në 92 metra katrorë,në katin e fundit të ndërtesës, apartamenti është I organizuar me 1 sallon bashkë me kuzhinën.Ambienti I natës është I ndarë nga ambienti I ditës. Dhoma martesore ka akses direkt në ballkonin në formë llozhe , nga e cila shijohet pamja e bulevardit.Tualeti është me ajrosje natyrale .Punimet janë të punuara me cilësinë maximale, muret janë të realizuara me tulle qeramike të lehtësuar, ku midis ndarjeve të apartamenteve, muret janë realizuar me shtresë zë -izoluese ,me fasadë të ventiluar nga e cila përftohen ventilim constant I godinës,hidroizolim, termoizolim. Me pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat ,me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Orientimi apartamenit eshte Veri-Perëndim. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat duke patur prane stacionet urbane ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,restorante luksoze ,bare,ambiente shplodhese per cdo moshe ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Bulevardi Zogu I Pare

Tipi

2+1

Kati

9

Sipërfaqe neto

76.3 m²

Sipërfaqe totale

91.5 m²

Dhoma

2

Tualete

2

Ballkone

1

Orjentimi

Jug –Lindje

Faza e ndërtimit

Tetor 2020

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

164 700 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Mozart dhe hapësira përreth

Bulevardi Zogu I Parë, është një bulevard kryesor I qytetit të Tiranës, ku emrin “Zogu I Parë” e ka marrë nga mbreti Zogi I Parë , I cili drejtoi vendin në vitet 1925 -1939 . Bulevardi shkon në një drejtim verior nga Sheshi Skënderbej, drejt Bulevardit të Ri, të përfunduar së fundmi.Në jug të sheshit rruga takohet me Bulevardin Dëshmorë e Kombit. Në këtë Bulevard janë te akomoduara , Bankat më prestigjoze të Shqipërisë, Universiteti I Shkencave të Natyrës, Materniteti “Mbretëresha Geraldinë” , dhe cdo facilitet tjetër që duhet për të jetuar një jetë të qetë dhe komode.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr