Në këtë apartament modern prej 141.1 metër katror, ju do keni hapësirë mjaftueshëm të realizoni vetenb tuaj. Apartamenti me 3 dhoma gjumi, me 1 sallon dhe kuzhinë, me 2 tualete ka cilësi tepër të lartë. Shtëpia juaj e re do të ndodhet tamam në qendër të Tiranës, me pamje fantastike nga Parku Rinia. Gjithçka është aty, gjithçka është afër. Restorante, bare, banka apo zyra, janë sapo ju uleni nga shtëpia. Zhytuni në jetën e qytetit çdo ditë dhe përjetoni diçka të veçantë. Ndërtesa ka fasadë me sistem kapot, pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat, me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Ka të instaluar fazën e pare të sistemit multisplit. Ashensorët, ku kjo godinë ka 4 të tillë janë të markës më të mire në botë, Schneider, e cila ju con në pikën më të lartë të saj.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga "Donika Kastrioti"

Tipi

3+1

Kati

8

Sipërfaqe neto

117.6 m²

Sipërfaqe totale

141.1 m²

Dhoma

3

Tualete

2

Ballkone

2

Orjentimi

Jugu

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

380 970 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr