Apartament me hapësirë të bollshme, në zonën më të bukur të Tiranës. Nëse dëshironi të jetoni me familjen tuaj në zonën më të bukur të Tiranës, ky apartament prej 173.6m², me 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë, me 2 tualete dhe me verandë spacioze, është vendi i duhur për ju. Sapo hyni në apartament, ju shpaloset zona e kuzhnës dhe e ndenjes, e cila është me sipërfaqe të bollshme dhe nga e cila ka lidhje direkt me ballkonin. Dhomat e gjumit kane dalje në verandë, të mbushura plotë dritë. Vendodhja e apartamentit, nuk ju lë të dëshironi asgjë pasi ka lidhje direkte me rrjetin e stacioneve urbane, dyqanet luksoze, hapësirat rekreative, si dhe parkun e liqenit shumë pranë. Ndërtesa ka fasadë me system kapot, pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat, me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Ka të instaluar fazën e pare të sistemit multisplit. Ashensorët, ku kjo godinë ka 4 të tillë janë të markës më të mire në botë, Schneider, e cila ju con në pikën më të lartë të saj.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga "Donika Kastrioti"

Tipi

3+1

Kati

3

Sipërfaqe neto

147.1 m²

Sipërfaqe totale

173.6 m²

Dhoma

3

Tualete

2

Ballkone

1

Orjentimi

Lindje

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

536 625 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr