Të jetosh në nivelin më të lartë në mes të qytetit të Tiranës – kjo është e mundur në këtë apartament prej 141.1 metrash katrorë në zonën e ish-Bllokut. Sixteen Tower ofron një mënyrë jetese elegante dhe me cilësi të lartë. Zona e gjërë e ndenjes dhe ngrënies ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për një darkë me miqtë ose një parti koktej. Tre dhoma gjumi dhe dy banjo me cilësi të lartë rrumbullakojnë hapësirën bujare që ofrohet. Nga ballkoni mund të shijoni një pamje të mrekullueshme të qytetit dhe parkut “Rinia”. Restorantet dhe dyqanet e shumta janë brenda distancës në këmbë. Ndërtesa ka fasadë me system kapot, pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat, me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Ka të instaluar fazën e pare të sistemit multisplit. Ashensorët, ku kjo godinë ka 4 të tillë janë të markës më të mire në botë, Schneider, e cila ju con në pikën më të lartë të saj.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga "Donika Kastrioti"

Tipi

3+1

Kati

8

Sipërfaqe neto

117.6 m²

Sipërfaqe totale

141.1 m²

Dhoma

3

Tualete

2

Ballkone

2

Orjentimi

Jug

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

380 970 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr