Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Apartament 3+1

Apartament me hapësirë të bollshme, në zonën më të bukur të Tiranës. Nëse dëshironi të jetoni me familjen tuaj në zonën më të bukur të Tiranës, ky apartament prej 173.6m², me 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë, me 2 tualete dhe me verandë spacioze, është i duhuri për ju. Sapo hyni në apartament, ju shpaloset zona e kuzhinës dhe e ndenjes, e cila është me sipërfaqe të bollshme dhe nga e cila ka lidhje direkt me ballkonin. Dhomat e gjumit kane dalje në verandë, të mbushura plotë dritë. Vendndodhja e apartamentit, nuk ju lë të dëshironi asgjë pasi ka lidhje direkte me rrjetin e stacioneve urbane, dyqanet luksoze, hapësirat rekreative, si dhe parkun e liqenit shumë pranë.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Numri i Apartamentit: 1/3
Kati: 1
Sipërfaqe neto: 147.1 m²
Sipërfaqe Verande: 50.3 m²
Sipërfaqe totale: 173.6 m²
Orientimi: Lindje
Dhoma: 3
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Përfunduar
Hipotekë: Dhjetor 2022
Çmimi: 496.875 €

Kontakto Agjentin e shitjeve

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.

Prona të ngjashme

Apartament 3+1

Kati: 6
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 9
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 173.6 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 140.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto