Apartament i dezenjuar në mënyrë perfekte me pamje nga ish Blloku. Apartamenti 178.9 metër katror, i ndodhur në katin e 10-të të Sixteen tower, me një planimetri perfekte e cila ju ofron hapësirë të bollshme, sidomos për familjet. Ambienti i ngrënies dhe ndenjes është i hapur dhe duke patur dalje ne ballkon ju ofron hapësire dhe dritë te bollshme. Ambienti i fjetjes përbëhet nga 3 dhoma gjumi spacioze, ku dhoma martesore ka tualet të brëndshëm dhe ballkon me pamje fantastike. Vetëm në pak minuta çdo pike kryesore e qytetit është e arritshme. Ndërtesa ka fasadë me sistem kapot, pllaka gresporcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat, me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Ka të instaluar fazën e pare të sistemit multisplit. Ashensorët, ku kjo godinë ka 4 të tillë janë të markës më të mire në botë, Schneider, e cila ju con në pikën më të lartë të saj.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga "Donika Kastrioti"

Tipi

3+1

Kati

14

Sipërfaqe neto

149.1 m²

Sipërfaqe totale

178.9 m²

Dhoma

3

Tualete

2

Ballkone

3

Orjentimi

Veri - Lindje

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

483 030 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr