Shpërndaje pronën

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Print
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Apartament 3+1

Apartament 3+1+2, me pamje magjepëse te qytetit. Ambienti I natës totalisht I ndarë nga ambienti I ditës me anë të koridorit I cili bën shpërndarjen në ambientet përkatëse. Salloni me kuzhinë kanë hapsirë të bollshme, ku ambienti I ngrënies është I veçuar nga ambienti I ndenjes. Salloni ka akses direkt në ballkon. Dhomat e gjumit janë të bollshme, me vetrata të mëdha xhami, ku dhoma martesore ka tualet me ajrosje natyrale të brendshëm.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Besim Imami"
Numri i Apartamentit: 43
Kati: 10
Sipërfaqe neto: 113.2 m²
Sipërfaqe totale: 133.6 m²
Orientimi: Lindje - Perëndim
Dhoma: 3
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Gusht 2022
Hipotekë: Në Ndërtim

Kontakto Agjentin e shitjeve

Gardenia dhe hapësira përreth

Vendndodhje në një nga zonat më elitare të Tiranës, mes Rrugës së Kavajës dhe Myslym Shyrit, vetëm 6 minuta nga qendra e qytetit. Ofron zona të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta,shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme, destinacione argetimi.

Prona të ngjashme

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 131.4 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 2
Sipërfaqe: 146.1 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 133.6 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 6
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 9
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 8
Sipërfaqe: 141.1 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 173.6 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 140.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto