Shpërndaje pronën

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Print
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Apartament 3+1

Apartament 3+1+2, me orientim nga veriu dhe jugu, me pamje magjepëse. Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt, ku kuzhina dhe salloni janë të bollshme, plot dritë dhe kanë akses direkt në ballkon. Po ashtu 2 dhomat e gjumit janë të bollshme dhe kanë akses direkt në ballkon. Dhoma martesora është e bollshme dhe ka tualet të brëndshëm. Tualeti I ditës me ajrosje natyrale.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga "Besim Imami"
Numri i Apartamentit: 35
Kati: 10
Sipërfaqe neto: 111.4 m²
Sipërfaqe totale: 131.4 m²
Orientimi: Veri - Jug
Dhoma: 3
Tualete: 2
Ballkone: 1
Faza e ndërtimit: Gusht 2022
Hipotekë: Në Ndërtim

Kontakto Agjentin e shitjeve

Gardenia dhe hapësira përreth

Vendndodhje në një nga zonat më elitare të Tiranës, mes Rrugës së Kavajës dhe Myslym Shyrit, vetëm 6 minuta nga qendra e qytetit. Ofron zona të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta,shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme, destinacione argetimi.

Prona të ngjashme

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 131.4 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 2
Sipërfaqe: 146.1 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 133.6 m²
Adresa: Rruga "Besim Imami"

Apartament 3+1

Kati: 6
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 9
Sipërfaqe: 178.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 8
Sipërfaqe: 141.1 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 14
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 10
Sipërfaqe: 178.9 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 173.6 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"

Apartament 3+1

Kati: 1
Sipërfaqe: 140.8 m²
Adresa: Rruga "Donika Kastrioti"
Ju duhet ndihmë? Kontakto