Apartament me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet në katin e 3-të është I oragnizuar me nje planimetri shume te rregullt, ku sapo hyn në apartament është salloni dhe ambjenti I gatimit në njëhapsirë plot dritë.Tualeti I ditës ka ajrosje natyrale.Dhomat e fjetjes janë te ndara nga ambienti I ndenjes, dhe duke patur lartesi të madhe prej 3.2m, të jep mundësine e shfrytëzimit maximal te sipëfaqeve. Punimet janë të punuara me cilësinë maximale, muret janë të realizuara me tulle qeramike të lehtësuar, ku midis ndarjeve të apartamenteve, muret janë realizuar me shtresë zë -izoluese ,me fasadë të ventiluar nga e cila përftohen ventilim constant I godinës,hidroizolim, termoizolim. Me pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik, grilat ,me dyer të brëndshme druri, ndërsa dyert e jashtme të blinduara dhe me zë izolim. Orientimi apartamenit është Perëndim. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat duke patur prane stacionet urbane ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,restorante luksoze ,bare,ambiente shplodhese per cdo moshe ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod.

Planimetria e apartamentit 

Qyteti

Tiranë

Adresa

Bulevardi Zogu I Pare

Tipi

3+1

Kati

3

Sipërfaqe neto

91 m²

Sipërfaqe totale

109.2 m²

Dhoma

3

Tualete

2

Ballkone

1

Orjentimi

Perëndimi

Faza e ndërtimit

Tetor 2020

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

196 560 €

Shpërndaje apartamentin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Mozart dhe hapësira përreth

Bulevardi Zogu I Parë, është një bulevard kryesor I qytetit të Tiranës, ku emrin “Zogu I Parë” e ka marrë nga mbreti Zogi I Parë , I cili drejtoi vendin në vitet 1925 -1939 . Bulevardi shkon në një drejtim verior nga Sheshi Skënderbej, drejt Bulevardit të Ri, të përfunduar së fundmi.Në jug të sheshit rruga takohet me Bulevardin Dëshmorë e Kombit. Në këtë Bulevard janë te akomoduara , Bankat më prestigjoze të Shqipërisë, Universiteti I Shkencave të Natyrës, Materniteti “Mbretëresha Geraldinë” , dhe cdo facilitet tjetër që duhet për të jetuar një jetë të qetë dhe komode.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr