Njësi tregtare në zemër të bllokut, një nga zonat më të frekuentuara dhe më të gjallëruara të Tiranës. Njësia, e cila është në katin e parë nga toka, me pamje nga Ambasada e Kosovës, e gjitha fasadë xhami. Ndërtesa ka fasadë me system kapot, pllaka gres –porcelani, vetrata dopio xham termik e akustik. Ndërtesa ka 4 ashensore ku njëri nga to mund të dedikohet vetëm për njesitë tregtare.

Planimetria e dyqanit

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga "Donika Kastrioti"

Sipërfaqe

112.53 m²

Kati

1

Tualete

1

Orjentimi

Jug - Lindje

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Dhjetor 2020

Çmimi

675 180 €

Shpërndaje dyqanin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sixteen tower dhe hapësira përreth

Lim-Em ju prezanton me një ndërtim unik me shumë mundësira zhvillimi në treg. Kjo ndërtesë e rëndësisë së vecantë, me 16 kate foron një pamje 360° në të gjithë Tiranën. E lokalizuar përgjatë bulevardit kryesor pranë zonës së Bllokut, të lidh direkt me zonën më të mirë të biznesit në qytet dhe është gjithashtu perfekte si një godinë zyrash. Sixteen Tower është drejtuar nga një plan arkitektonik fleksibël, me një variete funksionesh: rezidenciale, biznesi, tregëtare dhe është perfekte për një ndërtim multifunksional, gjë që besojmë do ta shndërrojë këtë ndërtim në një pikë referimi. Ish-Bllokut, një nga zonat më të kërkuara, më të frekuentuera dhe më me jetë të qytetit, e cila është shumë pranë institucioneve shtetërore, arsimore e tregtare. E vendosur në krah të Ambasadave Zviceriane dhe asaj të Kosovës, e aksesueshme lehtësisht nga këmbësorët dhe automjetet.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr