Njësi tregtare në katin e trete nga toka, prej 125.5 metra katrorë, me vendodhje tepër të favorshme, pranë Almbasadës Amerikane , e gjitha open space, me vetrata të mëdha xhami. Ndërtesa ka ashensor të dedikuar per njësitë tregtare dhe parking me 2 kate. E përshtatshme për, zyrë kontabiliteti, zyre ligjore, klinike dentare, Klinikë mjeksore, laborator etj.

Planimetria e dyqanit

Qyteti

Tiranë

Adresa

Rruga e Elbasanit

Sipërfaqe

125.5 m²

Kati

2

Tualete

1

Orjentimi

Veri - Lindje

Faza e ndërtimit

Përfunduar

Hipotekë

Po

Çmimi

313 750 €

Shpërndaje dyqanin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Amora dhe hapësira përreth

Amora është më shumë se një godinë. E vendosur në zonën më të gjelbëruar të qytetit pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial të Tiranës. Eshtë e vështirë të gjendet një godinë e tillë e cila të ofron kaq shumë gjelbërim dhe njëkohesiht lehtësisht e aksesueshme dhe shumë pranë qendrës se Tiranës! Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore. Po ashtu përgjatë rrugës ku Amora ndodhet ka disa Ambasada si psh ajo Amerikane dhe Zvicerane. Në krahun e djathtë ndodhet zyra e postes, Liceu Artistik dhe Shkolla e Mesme e Gjuhëve të huaja. Përballe ndodhen godinat e Universitetit “Filologjik “dhe “Ekonomik”.
Ju duhet ndihmë? Kontakto

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr