Shpërndaje pronën

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Dyqan 432m²

Njësi tregtare me sipërfaqe 432m², e gjitha me fasadë xhami, në katin përdhe të rezidencës Luxor 2. E ndodhur pranë Qendrës Spitalore më të madhe të qytetit, kjo njësi është perfekte per zhvillim biznesi dhe ju ofron kthimin e investimit në më pak se 17 vjet, pasi ka kontratë të gatshme qiraje, afatgjatë deri 10 vjet. Hyrje me hapësirë dhe drite, me dy kate nëntokë parkimi.
Qyteti: Tiranë
Adresa: Rruga “Gjergj Legisi”
Kati: 0
Sipërfaqe totale: 432 m²
Orientimi: Jug - Perëndim
Tualete: 1
Faza e ndërtimit: Përfunduar
Hipotekë: Po
Çmimi: 800000 €

Kontakto Agjentin e shitjeve

Luxor 2 dhe hapësira përreth

Nuk ka dyshim se Luxor 2 është një ndërtim unik në llojin e tij. Askund tjetër në Tiranë nuk ka një zonë si Lapraka e cila ka një zhvillim të menjëhershëm duke u bërë një shtrirje e qytetit. Laprakë është një lagje që ndodhet në perëndim të qendrës kryesore. Luxor 2, është një vendbanim i rehatshëm, i cili ka hapësira argëtimi për fëmijë, një fushë futbolli, është pranë Spitalit Ushtarak të Tiranës, ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe është vetëm 2 km larg qendrës së Tiranës, dhe 15 km nga Aeroporti “Nënë Tereza”

Prona të ngjashme

Dyqan 540.1m²

Kati: 1
Sipërfaqe: 540.1 m²
Adresa: Rruga "Dervish Hatixheja"

Porto Romano - Tokë

Kati: 0
Sipërfaqe: 27512 m²
Adresa: Porto Romano, Durrës

Dyqan 781.56m²

Kati: 0
Sipërfaqe: 781.56 m²
Adresa: Rruga "Taulantia"

Dyqan 432m²

Kati: 0
Sipërfaqe: 432 m²
Adresa: Rruga “Gjergj Legisi”

Dyqan 115.9m²

Kati: 0
Sipërfaqe: 115.9 m²
Adresa: Rruga “Tefta Tashko Koco”

Dyqan 64.6m²

Kati: 0
Sipërfaqe: 64.6 m²
Adresa: Rruga “Tefta Tashko Koco”

Dyqan 387.5m²

Kati: 0
Sipërfaqe: 387.5 m²
Adresa: Rruga "Dervish Hatixheja"
Ju duhet ndihmë? Kontakto